free html web templates

Hakkımızda

Sim Metal Kaplama Sanayi, 1987 yılında elektroliz yöntemle kalay, gümüş ve nikel kaplama yapmak üzere kurulmuştur. 1994 yılında şirketleşerek konusunda Türkiye’nin en büyük kapasiteye sahip, tam otomatik kimyasal arıtma ile çevreye saygılı İSKİ DKKR Ruhsatı, Çevre Bakanlığı Emisyon İzin Belgesi, Büyük Şehir Belediyesi İşletme Ruhsatı ve Çalışma Bakanlığı İşletme İznine sahip az sayıdaki kuruluşlarından birisidir.

1997 yılında yaptığı yatırımlarla kendi fabrika binasında 500 m2 atölye, 100 m2 idari olmak üzere 600 m2 kapalı alanda, yenilenmiş ve modern makine parkıyla ülke sanayisine hizmet etmektedir.

İhtisaslaşmayı ilke edinen firmamız, konusunda uzman kadrosu ile sadece sanayi maksatlı istenilen mikronda Gümüş, Kalay ve Nikel kaplama yapmaktadır. Modern aletlerin bulunduğu laboratuarlarımızda, yapılan kaplamaların her türlü kalite ve ölçüm testi yapılmakta, müşterilerimize kalite kontrol sertifikası ile teslimat yapılmaktadır.

İmalatlarımızda kullandığımız Gümüş, Kalay ve Nikel metalleri %99.99 saflıkta olup sertifikalıdır. Kullanılan malzemeler, dünyanın konularında en yüksek kaliteye sahip firmalarından sertifikalı olarak alınmaktadır.

1994 yılından bu yana Türkiye pazarının Gümüş kaplamada %62, kalay kaplamada %48’ine sahip olan firmamız, daha geniş bir müşteri portföyüne ulaşmaya çalışmaktadır.

© Copyright 2020 Sim Metal Kaplama San. Tic . Ltd. Şti - Tüm Hakları Saklıdır.